Spotkanie Klubu Liderów Studenckich

31 marca br. odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Liderów Studenckich, a jednym z gości będzie dr hab. Łukasz Arendt, dyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych, który opowie o rynku pracy w kontekście pandemii.

Tematem najbliższego spotkania, które organizuje Warszawski Instytut Bankowości, będzie: „Zdalny świat - jak doświadczenia pandemii wpłyną na naszą codzienność?”.

W pierwszej części spotkania uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień zaproszonych gości oraz porozmawiać z nimi podczas sesji Q&A. Każdy z gości przedstawi doświadczenia pandemii z trzech różnych punktów widzenia. O rynku pracy opowie dr hab. Łukasz Arendt - Dyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych, aktywności fizycznej przyjrzy się dr hab. Michał Lenartowicz – Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, a o doświadczeniach związanych ze zdrowiem psychicznych opowie dr n. med. Agnieszka Popiel – Uniwersytet SWPS.

W drugiej części spotkania uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w panelu dyskusyjnym, który poprowadzi Julia Sobolewska – Dyrektor Centrum Komunikacji Parlamentu Studentów RP. W trakcie panelu uczestnicy dowiedzą się, jak organizacje studenckie mogą wspierać studentów oraz będą mieli możliwość wymienić się własnymi doświadczeniami związanymi z inicjatywami dot. wsparcia psychologicznego.

Rejestracja
Udział w wydarzeniu można zgłaszać do 28 marca br. pod linkiem: https://tiny.pl/rn5gf.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Każdy z uczestników spotkania otrzymuje imienne zaświadczenie uczestnictwa.

Inicjatywa organizowana jest w ramach projektu „Aktywny Student” pod patronatem Związku Banków Polskich oraz we współpracy z Parlamentem Studentów RP.

Klub Liderów Studenckich

Klub Liderów Studenckich to, realizowana w ramach projektu „Aktywny Student”, inicjatywa Warszawskiego Instytutu Bankowości pod patronatem Związku Banków Polskich. Celem Klubu jest prowadzenie międzypokoleniowej dyskusji na tematy kluczowe z punktu widzenia młodego pokolenia
i przyszłości polskiego społeczeństwa.